The Art | of Drinks

Op de jaarlijkse agenda van de wijn-en-spiritualiën-events is er nu al zes jaar een leuk event, de eerste jaren in de Gashouder en nu in de Kromhouthal- beiden in Amsterdam : The Art of Drinks. De Monnik Dranken is medeoprichter en medeorganisator van dit evenement. The Art of Drinks is een dranken- en wijnbeurs waar je zowel van alles kunt proeven als ook alle verhalen kan vinden achter de mooiste wijnen, bieren en andere dranken. Op de website vind je recepten voor de lekkerste cocktails, zowel met als zonder alcohol. Bekende chefs, sommeliers en bartenders delen hun favoriete combinaties tussen eten en drinken.

De Kromhouthal Amsterdam werd omgetoverd tot een grote experience waar wijnmakers, bierbrouwers, producenten van spirits, chefs en bartenders zij aan zij de mooiste dranken toonden en wat je ermee kan doen. Zaterdag was het voor de consumenten, die na aanschaf van munten het een en ander konden proeven. Zondag 18 oktober en maandag 19 oktober was The Art Of Drinks een besloten beurs voor vakhandel en horeca.

Het event was fraai aangekleed. Na de garderobe arriveer je in de zeer sfeervolle Kromhouthal met vele stands en vrolijke mensen. De wijnen waren te vinden aan de rand aan de rand van gezellig ingerichte zaal. De inwendige mens kon naar foodtrucks met een gevarieerd aanbod.

Vele wijnproducenten waren aanwezig. Onder andere Pellegrino, Alvi’s Drift met Junel van der Merwe en Phebus met Diane Fabre.

The Art of Drinks is niet alleen prachtig door de diversiteit van spirits en wijnen, het is ook populair en en logistiek goed georganiseerd. De medewerkers van DMD zorgden voor een perfect lopend event.

ChvZ

Rubriek(en):

RECENTE BERICHTEN

Casillero del Diablo | Van Concha y Toro

Wine Paris 2027 | Nieuwe kansen in een veranderende wijnmarkt

Sherryweek | 2 – 8 november

Time to Sparkle | Crémants en meer

The Art | of Drinks

GERELATEERDE BERICHTEN